previous arrow
next arrow
Slider

Народження дитини –  це  радість  для батьків і великі очікування.  Саме таке  прекрасне  диво і трапилося 7 грудня 2005 року, коли на світ з’явилася прекрасна блакитноока   донечка. Сама доля підказала батькам, як же назвати маля.  Звісно, Катрусею,  бо  ж  якраз 7 грудня у християн відзначається  свято Великомучениці Катерини, яка турбується про жіночі долі та сімейне благополуччя. Зростала дівчинка з братом Ігорем у колі дружної родини – Світлани Володимирівни та Євгенія Олексійовича.

Навчалася Катя завжди з великим бажанням, із задоволенням отримувала нові знання. Уже з початкових класів брала участь у мовознавчому конкурсі імені Петра Яцика.  Помітила нахил до  вивченя  української  мови  учитель початкових класів Пух Надія Володимирівна.   А вже у  4 класі на  обласному етапі  Катя   посіла I місце.  Навчання продовжувалося, з’явилися нові цікаві  предмети, уподобання. Поряд із поглибленим вивченням української додалося вивчення англійської, а пізніше – основ правознавства. Катерина завжди наполеглива та цілеспрямована  у досягненні своєї мети. І результати не змусили себе довго чекати. Продуктивним  виявився 2020 рік для учениці та її наставників.  Тож і отримала заслужені переможні місця на обласних предметних олімпіадах у Чернігові:

 Диплом II  ступеня з української мови  (учитель Небрат Н.В.)

Диплом II  ступеня з англійської мови (учителі Никоненко Т.П.,  Бурляй С.В.)

Диплом II ступеня з основ правознавства (учитель Демиденко О.Я.)

Не думайте, що Катя,  окрім книг,  рефератів та вивчення нового матеріалу більше нічим не цікавиться. Ви просто її добре не знаєте. Адже є велика любов у Катрусі до інтелектуальної гри у шахи.  Вчителем і наставником  гри у шахи  є батько. З ним вона  вивчала, як рухаються фігури на дошці, поряд із ним отримувала перші нагороди і перемоги. А вже у 2018 році  отримала II дорослий розряд із шахів. А ще одна з улюблених справ – це читання художньої літератури. Коли Катя тримає у руках  нову книгу, про яку мріяла, то в цей час – нехай увесь світ зачекає…

Починаючи з п’ятого класу,  Катя продовжує вдосконалювати свої знання з української мови разом зі  своїм класним керівником, учителем української мови та літератури Небрат Наталією Валеріївною.  Як кажуть: “Разом до перемоги!”.  Напевно, немає нічого кращого, ніж бачити, як твоя робота приносить плоди. А досягнення учениці – це  щорічна участь у мовних конкурсах та олімпіадах. І ось у 2020 році Катя  отримала диплом IIступеня   у  конкурсі  знавців української мови імені Петра Яцика у Чернігові.

Також Катя не полишає вивчення англійської мови, бо добре розуміє,  що сучасна людина просто зобов’язана нею досконало  володіти, це необхідно для розширення комунікативних можливостей кожного.  Така нагода  була у дівчини навіть  поза основним навчанням, коли вона відвідувала  літній мовний табір із англійської мови у Чернігові. 

Тож побажаємо Каті не зупинятися на досягнутому та йти тільки вперед і подкорювати нові  незвідані вершини!

Від Адмін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *