Школа – це велика країна, де не тільки здобувають знання, але і вчаться перемагати, розкривати свої таланти і здібності.

Обрати  креативну педагогічну тактику, знайти сучасні підходи до освітнього процесу і методики викладання, зрозуміти, підтримати, зацікавити кожного учня, бути генератором нових ідей – таке життєве кредо НИКОНЕНКО ТАМАРИ ПЕТРІВНИ,  учителя англійської мови Комунального закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ст. «Варвинський ліцей №2».

З року в рік вона віддає свої знання і душевне тепло дітям, сумлінно, крок за кроком веде Країною Знань, застерігаючи від помилок,  підтримуючи у випробуваннях, радіюючи злетам та перемогам вихованців. Багато  випускників продовжують її справу та стали успішними,  вдячно згадують школу за науку добра і правди, а Тамару Петрівну вважають Учителем з великої літери.

І це не перебільшення, не пусті слова. Учитель вищої категорії зі званням «старший учитель» –  взірець сумлінного ставлення до роботи, творець цікавих уроків.  Внутрішня гармонія, життєдайна енергія, творчість – складові педагогічного хисту вчителя. Ненастанний пошук, постійний самоаналіз, критичний погляд на зроблене, гостре відчуття новизни стали запорукою її професіоналізму.

Раціональне використання навчального матеріалу й наочних посібників у поєднанні з інформаційними технологіями та сучасними методичними прийомами навчання іноземній мові дає змогу добиватися високої ефективності кожного уроку, а головне – глибоких знань учнів, зацікавленості у вивченні предмета. Значну увагу Тамара Петрівна приділяє використанню інформаційно-комунікаційних технологій, застосовує програмні педагогічні засоби, власні методичні рекомендації, презентації для мультимедійного супроводу уроків, щиро ділиться своїм надбанням на сторінках педагогічних видань та на ютуб каналі.

 Невипадково під час проведення районного та обласного етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови  чимало її учнів стали призерами та дипломантами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Тамара Петрівна –  досвідчений наставник, який навчає, відкриває багато нового та незвіданого, у якого шукають поради, знаходять захист і підтримку.

Бути класним керівником – дуже важлива місія, тому вона організовує цікаву позакласну  роботу з дітьми, розвиває в учнів самостійність, ініціативу, учить їх бути добрими, чуйними.

Мама – вчителька … Це трохи екстремально, але й класно! Вона чудово знає та розуміє дитячі душі, тому влучно дає поради, коли це необхідно доньці Аллі та сину Жені. А вони переконані: сім’я – це фортеця, де відчуваєш себе захищеним.

Від Адмін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *