previous arrow
next arrow
Slider

Значення спілкування в житті людини важко переоцінити. За його допомогою людина входить у соціум і займає там своє місце. Саме в спілкуванні проходить формування особистості: людина вчиться оцінювати вчинки та відносини, засвоює моральні норми і дотримується їх, спостерігає відносини інших людей та будує власні. Такі важливі якості особистості, як відповідальність, обов’язок, принциповість, чуйність, чесність, доброта не тільки проявляються, але й формуються під час спілкування. Без нього вони перетворюються на абстрактні символи.

Позитивне спілкування – це стиль спілкування людини, у ході якого вона утворює навколо  себе комфортну атмосферу, гарний настрій та можливість конструктивного діалогу.   Це основа збереження психічного здоров’я людини, а негативне спілкування створює навколо себе атмосферу психологічної напруги, дискомфорту, унеможливлює вирішення проблем. Людина з негативним спілкуванням є джерелом сварок, суперечок, що не сприяє зміцненню та збереженню не тільки її психічного здоров’я, а й людей, які спілкуються з нею.

Після заняття діти зробили важливий висновок – у ставленні до людей потрібно завжди керуватися правилами любові до ближнього, які зводяться до простої істини: стався до людей так, як ти хотів би, щоб ставилися до тебе. Намагайся в кожній людині побачити добро, розум і красу, роби так, щоб сьогодні бути кращим, ніж учора, завтра кращим, ніж сьогодні.

Від Адмін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *